Sıkça Sorulan Sorular

1.3 boyutlu duvar kağıtları hangi zeminlere uygulanır?
 
Çok bozuk olamayan yüzeylerde uygulanabilir ama uygulama yapılacak zemin alçı saten olması en iyi sonucun alınması için önemle tavsiye edilir.

 
 
 
 
2. 3 boyutlu duvar kağıdı uygulanacak ortamda kapı pencere açılır mı?
 
3 boyutlu duvar kağıdı yapılırken ve yapım aşamasından sonraki kuruma sürecinde kapı, pencere ve klima mutlaka kapalı olmalıdır. Duvar kağıdının doğal sürecinde kuruması gerekmektedir.

 
 
 
 

3. 3 boyutlu duvar kağıdının kuruduğu nasıl anlaşılır?
 
3 boyutlu duvar kağıdında nemli ve ıslak görünüm kaybolmuşsa kurumuş demektir. Uygulandığı ortamı 3 boyutlu duvar kağıdı kuruduktan sonra havalandırabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 

4. 3 boyutlu duvar kağıtları silinebilir mi?
 
Silme işlemini hafif nemli bez ile yapabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

5. Neden 3 boyutlu duvar kağıdı ?
 
    3 boyutlu duvar kağıtları ile duvarlarınızı şenlendirebilir , yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Kanserojen madde içermeyen su bazlı boyalar ile yaptığımız baskılar ile duvarlarınızı tablo gibi kaplayarak evlerinizin, ofislerinizin ve işyerlerinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz.  
 

 
 
 
 
 
 

6. Duvar kağıdı tutkalının hazırlanışı nasıldır?
 
Duvar kağıdı tutkalı temiz bir kova suyun içine azar azar dökülerek ve tutkalın topaklanmaması için sürekli karıştırılarak hazırlanır. Boza kıvamına yakın bir kıvama gelmesi tutkalın iyi yapışmasını sağlar. Tutkal hazırlandıktan sonra bir süre bekletilmesi (30 dk) tavsiye edilir.
 
 
Duvar kağıdı | kanvas tablo | 3d duvar kağıdı © 2019

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

Domain Domain